Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace225 386 191

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ELEKTRO

Obchodní zástupce- elektro (pro J + Z Čechy, Prahu)

Hledáme vhodné kandidáty, kteří se stanou součástí našeho týmu obchodních zástupců. Rádi mezi sebe přivítáme nové veselé lidi, které se s chutí a odhodláním pustí do práce a možná v ní najdou i zálibu.

Pokud chcete sloučit své záliby se svou prací, rozvíjet své znalosti, získávat nové zkušenosti, pracovat na své profesionalitě a dále dosahovat vyšší pozice, tak jste na správném místě.

Náplň práce:

  • Péče o naše zákazníky v svěřených regionech (Praha, Jižní Čechy, Západní Čechy)
  • Získávání nových klientů a nových obchodních příležitostí - v sortimentu malé bílé techniky, značkové audiotechniky, příslušenství a rychloobrátkového zboží
  • Každodenní komunikace s klienty
  • Tvorba objednávek
  • Organizování pracovní doby a tvorba cestovních plánů
  • Podílení se na rozvoji společnosti
  • Reporty plánované a provedené práce

Požadujeme:

  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti, schopnost přesvědčit
  • Zkušenosti na obdobné pozici popř. z maloobchodního prodeje ( elektro výhodou)
  • Nadšený, energický a současně zodpovědný přístup k práci
  • Dobrá znalost spotřební elektrotechniky a zájem o produkty
  • Znalost programů MS Office - Excel, Word, Outlook, Internet
  • Znalost českého jazyka
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou (není podmínkou)
  • Ukončené SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Odpovídající ohodnocení - motivační složka přímo úměrná k prodeji
  • Služební vozidlo, služební telefon, internet
  • Odborné produktové školení
  • Práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu
  • Možnost profesního růstu v oblasti distribuce spotřební elektrotechniky
  • Možnost nákupu prodávaných produktů za zvýhodněné ceny k osobní potřebě (po zkušební době)
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

Kontakt:

personal3@dsicz.cz