Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace225 386 191

Recenze

Harman Kardon Onyx Studio 3 – Párty na terase či pri bazéne sa môže začať!

16.03.2018
Sme radi, keď sa drahá a nedostupná high-end elektronika postupom času stáva čoraz dostupnejšou. V opačnom prípade by technologické preteky nedávali zmysel. Načo vyvíjať stále nové a nové high-end produkty s dobrým zvukom, keď si ich nakoniec kúpi iba hŕstka vyvolených?
více informací...

Oživte letnú párty, kempovanie alebo grilovanie odolným reproduktorom JBL Charge 3

14.03.2018
Telo je pokryté odolnou tkaninou. Dizajnové riešenie ovládacích tlačidiel na vrchnej strane reproduktora je veľmi sympatické, nakoľko nie sú všetky v rámci jedného zaobleného obdĺžnika. Piktogramy sú v 3D a z gumy, okrem tlačidla on/off a tlačidla JBL Connect+. Rovnako poteší pogumovaný stojanček, vďaka ktorému reproduktor stojí aj na nie úplne rovných povrchoch. V rámci stojana sú kontrolky indikujúce stav batérie. Svietia len určitú dobu pri zapnutí reproduktora, čo nám zo začiatku trochu prekážalo, no neskôr sme si zvykli a v konečnom dôsledku toto riešenie hodnotíme pozitívne. Pogumovanie stojančeka prechádza do zadnej strany Charge 3, kde nájdete ukryté USB, micro USB a 3,5 mm jack.
více informací...

JBL BAR 3.1

12.03.2018
Ďalší test soundbaru uverejneného v časopise Stereo & Video (03/2018) zastúpeného modelom JBL Bar 3.1 v kategórii nad 9.000 Kč. Síce ten nie je víťazom kategórie, ale umiestnil sa tesne za víťazom. Prečítajte si recenziu, čo si o tomto kúsku myslí redakcia časopisu, ktorá je aj v porote EISA.
více informací...

JBL BAR 2.1

08.03.2018
V najnovšom čísle Stereo & Video (03/2018) sa pozreli bližšie na soundbary do 9.000 Kč a nad 9.000 Kč. Do testu sme dodali dvoch zástupcov od JBL. V prvej kategórii s prehľadom zvíťazil soundbar JBL Bar 2.1 a vy si môžete prečítať recenziu a hodnotenie z tohto časopisu.
více informací...

Alergici, pozor! Máme pro vás ekologický tip, jak nedat alergenům v domácnosti šanci

05.03.2018
Zhruba 50 % evropské populace trpí nějakou formou alergie. Nejčastější je alergie na roztoče, která z uvedeného celku zabírá rovných 40 %. Poměrně častá je i potravinová alergie, kterou trpí zhruba 12 % evropské populace. Asi 30 % alergiků trápí alergie na zvířata, přičemž kočky v tomto případě jasně vedou. Podle dostupných průzkumů a statistik se cítí téměř 70 % alergiků díky svému onemocnění méněcenně a frustrovaně.
více informací...

Boříme mýty o parním čištění: Opravdu je samotná pára slabá a nelze ji použít k úklidu podlah?

02.03.2018
Chemie v domácnosti – věčné téma, o němž se vedou sáhodlouhé diskuze. Asi největším „záškodníkem“ je silný oxidant chlornan sodný – součást mnoha dostupných čističů a úklidových prostředků. Ten může v některých případech podráždit oči, poleptat kůži anebo způsobit silné popáleniny.
více informací...

Techhouse predstavenie JBL BOOMBOX

28.02.2018
Partneri Techhouse zobrali JBL Boombox k obľúbenému jazeru v petržalke, aby ho náležite otestovali. Po našich článkoch s vodeodolnosťou, určite tušíte, že aj tentoraz reproduktor to prežil bez ujmy.
více informací...

JBL Flip 4 - prenosný reproduktor minulého roka

26.02.2018
Je to len pár dní, čo skončilo hlasovanie v ankete Mobil roka 2017. Najväčším prekvapením v nej boli určite výsledky kategórie Bluetooth reproduktor roka 2017. V tej totiž 53 % zo všetkých účastníkov dalo hlas JBL Flip 4.
více informací...

Ani reproduktor, ani slúchadla: To je JBL Soundgear

23.02.2018
V spoločnosti JBL skúšajú radi vždy niečo nové a netradičné. Niečo sa uchytí, niečo prekvapí a niečo sa nedostane nakoniec ani do finálnej výroby. My sme dostali do rúk akýsi hybrid niečoho, čo sa dá definovať ako osobný reproduktor s komfortom slúchadiel.
více informací...

Rozbalování JBL Flip 3

21.02.2018
Na YouTube jsme narazili na zajímavě podané rozbalování reproduktoru JBL Flip 3. Ten je svou cenou a tím, co nabízí, druhým nejprodávanějším reproduktorem po JBL GO. Podívejte se, co dokáže tento reproduktor.
více informací...

Revoluční novinka v přenosných reproduktorech od JBL?

16.02.2018
Ale ne, jedná se jen o jeden z množství fake produktů. Čím je značka populárnější, tím více vzniká méně podařených fake produktů. Někdy jsou těžce rozpoznatelné, ale pro nás je to jednoduché. Pro vás, jako zákazníky, je to trochu těžší, protože to vypadá dobře, cena je dobrá, design se tomu podobá, ale v konečném důsledku se vůbec nejedná o originál.
více informací...

Soundbar jako univerzální reproduktor

15.02.2018
Soundbary jsou tu s námi už nějakou dobu, ale vždy podávaly jen rozpoluplný výsledek a k dokonalosti jim vždy něco chybělo. Ale od doby,co jsme naposledy testovali takový typ reproduktoru je vidět, že výrobci vyslyšeli přání zákazníků. Dovolíme si tvrdit, že soundbary mají svoje místo na trhu, ale stále chybí zanedbatelný kousek k dokonalosti. Jak jsou na tom nejnovější soundbary od firmy JBL?
více informací...

Který přenosný reproduktor od JBL?

14.02.2018
JBL má v nabídce už nepřeberné množství reproduktorů a občas je to těžký výběr do kterého investovat. JBL GO, Clip 2, Flip 4 nebo Charge 3? To je věčné dilema. Tentokrát se vám pokusí odpovědět na vaši otázku z YouTube kanálu WhiteRabbit Tech.
více informací...

Nejen špičkový zvuk ale i světelné efekty: JBL Pulse 3

13.02.2018
Nový Pulse se nadmíru vydařil. LED osvětlení, které má tento válcovitý reproduktor, je skutečně nádherné. Čisté LED světlo s milióny barev vás uchvátí. A to nejsme přímo fanoušky takových hraček v reproduktorech.
více informací...

JBL Boombox - diskotéka vždy po ruce

12.02.2018
Recenze šíleného Bluetooth reproduktoru, jehož maximální hlasitost překonává všechno, co sem doposud v této kategorii slyšel.
více informací...

Multimediální jednotka Kenwood DNX7170DABS s připojenou kamerou

09.02.2018
Kenwood jednotky jsou plné užitečných funkcí a jsou ideální volbou pokud hledáte mobilní připojení s množstvím AV funkcí. Jednou z nich je zařízení DNX7170DABS obsahující funkci Android Auto a Apple Car Play spolu s možností volitelné externí kamery s předním a zadním pohledem (Dashcam Link). To znamená, že můžete jednoduše nainstalovať Kenwood DRV-N520 jako plně integrované řešení.
více informací...

Recenze: AKG N60NC Wireless – středně velká sluchátka s přítlakem

08.02.2018
AKG N60NC Wireless jsou středně velká sluchátka s přítlakem na uši a musíme uznat, nosí se velmi pohodlně. Je to pýcha výrobce, což není jen vidět, ale i slyšet. Sluchátka využívají systém 3D-Axis. Můžete je složit nejen ve spojovacím oblouku, ale i přetočit mušle o 90°. Na přenášení je v balení ochranné pouzdro. Nechybí nabíjecí  microUSB kabel, audiokabel a adaptér do letadla.
více informací...

Recenze: JBL Playlist

07.02.2018
JBL přináší na trh novinku v podobě domácího reproduktoru Playlist, který nabízí zajímavý výkon, vzhled i funkčnost. Jak dopadl v našem testu?
více informací...

Recenzia: AKG N60NC Wireless

06.02.2018
Pre hudobných fajnšmekrov a milovníkov hudby, ktorí si potrpia na kvalitný zvuk, sú určené slúchadlá AKG N60NC Wireless, ktoré potláčajú hluk a patria do výbavy náročných cestovateľov.
více informací...

Masážní podložka, která netlačí

05.02.2018
Ne všechny mechanické masážní podložky jsou pro vás ty pravé. My jsme jich v minulosti též pár otestovali, ale hodně nám vadilo, že všechny tak nějak "tlačily". Je to způsobené masážními výstupky, které vás mají masírovat, ale po vypnutí ji musíte odložit a dát z křesla pryč. Ale máme tu rpo vás převratnou novinku.
více informací...

Predstavenie reproduktorov JBL Xstream

02.02.2018
Ideálne reproduktory su také o ktorých ani neviete že ich máte a predsa ste radi, že fungujú k plnej spokojnosti. Jedny takéto nedávno v tichosti uviedla firma JBL.
více informací...

Recenze Harman/Kardon Traveler – prémiový přenosný reproduktor pro všechny cestovatele

01.02.2018
V dnešním testu se podíváme na přenosný reproduktor, který je zaměřený na všechny cestovatele, kteří potřebují mít nějaký externí zvukový zdroj neustále při sobě. Jak se zdá, ne každému vyhovují sluchátka a pro podkresovou hudbu (například na pokoji) je podobný typ reproduktoru ideální. Jak se předvedl nový (a lehce prémiový) Harman/Kardon Traveler?
více informací...

Vyhrajte reproduktor JBL Boombox s extrémním výkonem

31.01.2018
Vyberte spolu s námi nejlepší mobilní zařízení minulého roku a získejte šanci vyhrát jednu z devíti hodnotných cen. Mezi nimi i přenosný reproduktor JBL Boombox s extrémním výkonem.
více informací...

Sportovní sluchátka s krásným designem: JBL Everest 110

30.01.2018
Sluchátka řady Everest jsou určená pro sportovce. Jejich cena je vyšší než v případě modelu T110BT, ale i zvuk je lepší a celkový koncept je zaměrený na aktivní pohyb. Tato sluchátka drží v uchu jako přibitá.
více informací...

Recenze: JBL T110BT – bezdrátová a s kvalitním zvukem

29.01.2018
Model JBL T110 jsme už testovali, avšak v klasické kabelové verzi. Teď přichází bezdrátový model. Teda ke smartphonu nebo jinému zdroji zvuku se připojujete přes Bluetooth. Výrobce zvolil plochý kabel. Jeho výhodou je, že se nezamotává. Složená sluchátka z uší netřeba nechat jen tak viset a můžete je mušlemi spojit magneticky.
více informací...

Recenze: JBL Everest Elite 750NC jsou sluchátka s oceněním EISA

26.01.2018
JBL mnozí možná vnímali jako fajn značku, ale takové ryze technické inovace vždy zapracovali do výrobního procesu. V pořádku, nemáme výhrady. Tento high-end model je však jiný a poskytuje špičkové technologie přímo nastavitelné uživatelem. Výrobce kladl důraz na způsob vyhotovení. Takže i v tomto případě jsou sluchátka univerzální pro každého.
více informací...

Výstava CES 2018 přinesla i prvotřídní sluchátka AKG N5005

25.01.2018
Se sluchátkama se na CES 2018 roztrhnul pytel a do nabídky přispěla i firma AKG se svou novinkou AKG N5005, špuntovými sluchátky za 1 000 liber.
více informací...

JBL Pulse 3 hraje, svítí, voda mu nevadí a můžete si s ním i povídat

24.01.2018
Bezdrátový reproduktor má hlavně umět dobře zahrát. JBL Pulse 3 ale zvládá i světelné efekty a vydrží ve vodě. Je to originál a stejný nenajdete.
více informací...

Vyhrajte JBL Boombox

23.01.2018
JBL Boombox je tak velký, že ho můžete nosit na ramenu, podobně jako starý kazeťák „dvojče“. Horní část je zároveň držadlem na přenášení. Je skoro půl metru dlouhý a váží 5,25 kg. Určený je na doma i na zahradu. Tím, že má certifikaci IPX7, přežije déšť, náhodné postříkání zahradní hadicí, ale i pád do bazénu.
více informací...

Recenze JBL T110BT – základ který překvapí

22.01.2018
V dnešní recenzi se podíváme na bezdrátová sluchátka JBL T110BT. Jedná se o základní bezdrátový model, který má společnost JBL v nabídce, a při ceně lehce překračující tisíc korun by člověk neočekával žádné zázraky. Ano, zázraky se zde opravdu nekonají to ovšem nemusí znamenat, že sluchátka nejsou dobrým produktem.
více informací...

Když mikrofon nestíhá mega reproduktor JBL Boombox

19.01.2018
Vždy nás potěší, když najdeme recenzi na náš produkt od lidí, kteří si ho sami zakoupili, a jsou z něho nadšení. Jednu takovou jsme našli na YouTube od českého youtubera. A jak jsme si přečetli i v příspěvcích - jeho mikrofon nezvládal zachytit hlasitost a všechny frekvence tohoto úžasného reproduktoru.
více informací...

RUN, SPRINT, JUMP, DIVE: JBL představuje vytrvalostní sluchátka pro každý sport

18.01.2018
Kombinace odolnosti s maximálním komfortem a pohodlím, to jsou JBL Endurance sluchátka pro každý typ sportovce s dokonalým zvukem.
více informací...

Výroba cukrové vaty je náročná

17.01.2018
Cukrovou vatu bereme dnes jako samozřejmost. Však je dostupná, rychle vám ji udělají i na počkání a nestojí moc peněz. Dokonce už jsou k dostání i výrobníky cukrové vaty do domácnosti a uděláte si ji, kdy chcete. Ale zkusili jste si ji někdy vyrobit ručně? I to se dá. Podívejte se na následující video...
více informací...

Špičková sportovní sluchátka se zlepšují - JBL představuje novou sérii reflect sluchátek

16.01.2018
Další generace populární série sportovních sluchátek byla představena na výstavě CES 2018 v Las Vegas. Série obsahje dva modely inovovaných bezdrátových sluchátek "Reflect Mini 2" a "Reflect Contour 2".
více informací...

Outdoorový odolný reproduktor přichází ve verzi 3

15.01.2018
Jedním z posledních inovovaných přenosných reproduktorů je JBL Clip. Na první pohled určitě zaujme inovovaným designem. Co přináší kromě toho?
více informací...

Filmovo-hudební kvarteto

12.01.2018
Čas receiverů a soundbarů je tu. Když se začnou hlásit novinky z této kategorie o slovo, znamená to, že poslední svátky roku jsou "na spadnutí". Tentokrtá jsem si dotáhl do poslechovky hned čtveřici soundbarů zvučeného výrobce JBL. Už v minulosti jsem jich měl možnost několik otestovat a zvědavě sem tedy vybaloval jeden za druhým a připojoval je ke zdrojům obrazu a zvuku.
více informací...

Reproduktor JBL Xtreme se též dočkal vylepšení

11.01.2018
Po představeném reproduktoru JBL GO2 uvedla firma JBL na trh i inovovaný populární model JBL Xtreme též ve verzi 2. A není to poslední novinka, která je představena na veletrhu CES v Las Vegas.
více informací...

Poslouchání na každý den

10.01.2018
Pokud máte zálibu v hudbě alespoň takovou jako já, určitě mi dáte za pravdu, že jedna sluchátka jsou zkrátka na dvě uši málo. Nemyslím to, samozřejmě, doslova, ale designová rozmanitost a jistá cenová dostupnost umožňují příznivcům dobré muzičky obstarat si klidně i vícero modelů a používat je v závislosti na situaci či aktuální náladě. Na doma mít kvalitní sluchátka k relaxačnímu celovečernímu poslouchání, sportovní odolná do fitka, ležérní designovky do města a například i špunty na celodenní nošení určené k poslouchání a telefonování.
více informací...

Nejprodávanější a nejpopulárnější reproduktor přichází ve verzi 2

09.01.2018
Je to až k nevíře, že JBL GO se už na trhu drží 3 roky a od začátku byl odsouzený k úspěchu.  To potvrzuje i Heureka, kde patří na první místo v prodávanosti v kategorii reproduktorů. Tento kousek v sobě kombinuje jen samá pozitiva: ověřená značka, slušný zvuk na svou velikost a nízká cena. A právě teď byl představen pokračovatel.
více informací...

Recenze JBL E65BTNC – střední třída vrací úder

08.01.2018
V dnešní recenzi se podíváme na bezdrátová Bluetooth sluchátka JBL E65BTNC. Na základě názvu je možné rozklíčovat, z jakého segmentu sluchátka pochází a o co vlastně jde. Sluchátka z řady E-Series jsou jakousi střední třídou (Oproti například řadě Everest), která by měla nabídnout zajímavý poměr funkcí vůči ceně. Tento model tomuto popisu rozhodně odpovídá a právě o tom bude dnešní recenze. Vzhledem k tomu, že jsme minulý týden testovali sluchátka JBL Everest Elite 750NC, budu v textu často srovnávat, neboť se dnes testovaný (a podstatně levnější model) ke svému dražšímu sourozenci často přibližuje.
více informací...

Nepříjemné zimní nachlazení? Spolehlivý lék máme všichni doma!

05.01.2018
Většina z nás dobře ví, že je to právě zimní období, v němž jsme extrémně náchylní k nachlazení, nepříjemné chřipce anebo bolestivé angíně. Za vinu to dáváme zejména chladnému počasí, avšak ve skutečnosti není viníkem samotný chlad, ale naše nevědomost.
více informací...

HD zvuk v každé místnosti: Harman/Kardon OMNI+

04.01.2018
Systém ozvučení domácnosti, tzv. multiroom, je rok od roku populárnější a díky rostoucí konkurenci se stává i dosupnějším. Největším hráčem na trhu v tomto segmentu domácího audia je nepochybně kalifonský výrobce Sonos. Má tradici, dobrý zvuk, vysokou funkčnost a vysokou cenu. Laťka tedy po každé stránce nastavená poměrně vysoko. Na paty mu však dnes začíná šlapat vícero konkurenčních výrobců včetně zvučné značky harman/kardon, která jen málokdy udělá u svých rozhodnutí špatný krok. Modelovou řadu HK Omni jsme už v minulosti v časopise otestovali a nedopadlo to vůbec špatně. Dnes je na trhu nová vylepšená verze, která zahrnuje vícero modelů v jemně pozměněném designu s podporou vícero hudebních poskytovatelů včetně služeb Spotify a Tidal. Jelikož jde o systém schopný bezdrátově přenést audio signál s rozlišením až 24bit/96kHz, je jasné, že i osazené reproduktory a zesilovače budou prvotřídní kvality, aby se výsledný zvuk přibližoval fajnovějším domácím hifi sestavám.
více informací...

Elegantní a muzikální

03.01.2018
Po vlajkovém modelu Everst 750 NC testovaném v minulém čísle dorazila dvojice novinek série Everest s nižšími pořadovými číslicemi. Novinky dostaly téměř totožné balení a, samozřejmě, i příslušenství ukryté v krabičkách si klidně mohou „pošérovať“. Pevná plastová konstrukce je zkombinovaná v oblasti vrchní části hlavového mostu s jemnou kůží nebo spíš skvělou náhradou kůže. Tou jsou polstrované i komfortní náušníky vybavené paměťovou pěnou. Nošení obou je tak maximálně komfortní. Everest 310 mají náušníky tvarované do kruhu, 710 mají tvar elipsy a překrývají po nasazení celé uši. Obě jsou osazené 40 mm měniči a mají i totožné zvukové parametry. V charakteru a vyladění zvuku jsou však jisté rozdíly.
více informací...

JBL Bar 5.1: Pro impozantní filmový a hudební zážitek

21.12.2017
Milujete sledování filmů v kině nejen díky širokoúhlému vysoce kvalitnímu obrazu, ale též kvůli skvělému prostorovému zvuku, který vás maximálně vtáhne do děje? Co takhle si takový pohlcující zvuk dopřát v pohodlí své domácnosti? Bez nárocné techniky a zbytečné kabeláže! Sáhněte po novince od značky JBL a už nikdy nebudete zklamaní z filmu kvůli nekvalitnímu zvuku!
více informací...

Recenze JBL Everest Elite 750NC: vrchol nabídky v akci

19.12.2017
Po delší odmlce se opět podíváme na nějaká nová sluchátka, a konkrétně v tomto testu by mělo jít o lahodu. Na stůl se mi totiž dostaly sluchátka JBL Everest Elite 750NC, které sedí na úplném vrcholu nabídky bezdrátových sluchátek společnosti JBL. Měly by tedy nabízet to nejlepší, co může výrobce v současné době nabídnout. Tomu by pak měla odpovídat také cena, která je v české distribuci stanovena na 7 990 korun (299€). Pojďme se tedy podívat, co jsou nové Everesty vlastně zač.
více informací...

JBL Boombox je gigantický bezdrátový reproduktor, který ale lze přenášet

18.12.2017
Tak velký bezdrátový reproduktor jsme ještě netestovali! JBL Boombox je opravdový gigant a zvuk tomu odpovídá. Chcete zbořit dům?
více informací...

JBL Everest Elite 750NC

15.12.2017
Na test sluchátek se vždy těším. Můžu si přitom nerušeně vychutnat hudbu bez toho, aby mě někdo vyrušoval, nebo abych já hlasitějším poslechem obtěžoval okolí. Po rozbalení těchto sluchátek mě hned upoutalo elegantní pevné pouzdro s řemínkem na zápěstí. Je to prakticné nejen při přenášení, ale i skladování. Též mě zaujaly poměrně velké náušníky s měkkým polstrováním, které pohodlně překryly celé moje uši. To se podepsalo na pohodlném nošení sluchátek.
více informací...

Takto se rodí slovenská káva světové kvality (video)

14.12.2017
Kávová zrna mizí v pražícím stroji, aby se poté, dokonale upražená a absolutně čerstvá, dostala přímo k vám. Nevěříte? Tak se podívejte.
více informací...

Soutěž AUDIO ROKU 2017

13.12.2017
AUDIO ROKU je první slovenská anketa, v níž veřejnost spolu s redakcí DoUcha.sk vybírá ta nejlepší audio zařízení a gadgety za uplynulý rok. Rozhodněte spolu o nejlepších produktech a obchodě roku, které opravdu stojí za to!
více informací...

Představujeme JBL Soundgear BTA

12.12.2017
Firma JBL už začátkem roku na CES v Las Vegas a následně v září na výstavě IFA v Berlíně představila zajímavý koncept reproduktorů. I když nám to víc připomíná sofistikovaná sluchátka než reproduktory. 
více informací...

Hodinky a náramky TomTom z vás udělají sportovce

11.12.2017
Troufám si tvrdit, že sportovní hodinky a trackery ocení každý sportovec. Když už se dřete v posilovně, sjíždíte zasněžené svahy, nebo ve vedru obíháte park, měli byste mít možnost měřit a analyzovat svoje výkony – už proto, že udržovat správnou tepovou frekvenci či tempo je základ.
více informací...

Ariete Xvapor Deluxe: Na špínu a bakterie jděte s párou

08.12.2017
Proč nezefektivnit zastaralé způsoby úklidu tím, že budeme čistit ekologicky, a přitom se zbavíme bakterií a práce bude jednodušší. Právě to umí parní čistič Ariete Xvapor Deluxe.
více informací...

TomTom bude na svých mapách zobrazovat nabíjecí stanice pro elektroauta

07.12.2017
Německá společnost TomTom věnující se navigacím oznámila skvělou novinku pro všechny majitele elektrických áut. V Severní Americe a Evropě bude na svých mapách zobrazovat síť nabíjecích stanic.
více informací...

Navigace TomTom s WiFi a SIM kartou

06.12.2017
Pomalu se začíná stírat rozdíl mezi navigacemi do auta a mobilními telefony. Navigace získávají stále více vlastností z mobilních telefonů a telefony v poslední době stagnují, i když ne doslova.
více informací...

Orchestr s sebou

05.12.2017
Vyzkoušeli jsme dražší bezdrátové reproduktury. Některé se hodí spíše na doma, jiným se líbí venku a snesou i ranní rosu, pokud se grilovačka protáhne. Musíte si však rozmyslet, co od reproduktoru chcete. Můžete totiž koupit křiklouna s barevnými efekty, nebo krásně znějící designový kus do obýváku.
více informací...

Předvánoční úklid by Elis

04.12.2017
A je to tady! Čtyři týdny do Vánoc a nás matky kromě každodenního shonu čeká ještě vše, co se Vánoc týče. Už teď obchodní centra praskají ve švech, cesty autem hlavně v odpoledních a večerních hodinách jsou za trest, všichni jsou nervózní, že nic nestíhají.. Ale i přesto Vánoce miluji.
více informací...

Recenze: Dětská sluchátka JBL JR300 – odolná, barevná, pohodlná, návyková

01.12.2017
Připadají vám dětská sluchátka jako zbytečnost? Tento článek vás vyvede z omylu. Firma JBL sluchátka skutečně umí a dětský model JR300 z její produkce není ani náhodou jen marketingovým trikem pro rodiče.
více informací...

Vylepšení JBL Charge 3 funkcí Connect+ je tady

30.11.2017
Někteří majitelé Charge 3 tuto funkci vyhlíželi už od počátku uvedení nové série reproduktorů, u které je možné propojit více než 100 reproduktorů. Nyní si můžete svůj vlastní reproduktor sami upgradovat z funkce JBL Connect, která umožňovala propojit přes Bluetooth dva reproduktory, na JBL Connect+ a spojit svůj Charge 3 právě s novými produkty jako je JBL Pulse 3, JBL Flip 4 nebo JBL Boombox.
více informací...

Recenze JBL E45BT: Týden s Bluetooth sluchátky mi rozvázal ruce

29.11.2017
„Terezo, mám tu pro vás zajímavý produkt na recenzi. Sluchátka JBL E45BT! Berete?“, psal mi kolega a já si v duchu říkala, co asi tak může být na sluchátkách zajímavého. A co já s nimi budu dělat. Nasadím si je na uši a poslechnu si pár písniček, hm… To jsem ale ještě nevěděla, jak si je zamiluju!
více informací...

JBL GO vs. fejk

28.11.2017
Až se nám rozum zastavuje nad tím, že je někdo ochotný prodávat a vyrábět fejkové reproduktory na úrovni 29.90,- €. Za tuto cenu získáte nadstandardně kvalitní reproduktor. Ale bohužel i v této cenové kategorii se vyskytují fejky a jsou až na zaplakání. To si můžete poslechnout níže ve videu od našeho partnera Techhouse.
více informací...

JBL Boombox – přenosný reproduktor, který vás pořádně rozvibruje

27.11.2017
JBL nezná hranice extrému. To lze vidět, ale hlavně slyšet, u přenosného Bluetooth reproduktoru JBL Boombox, který vás pořádně rozvibruje.
více informací...

JBL x TOMORROWLAND 2017

24.11.2017
Firma JBL toto léto pozvala více než 200 lidí z celé Evropy na jedinečný festival: Tomorrowland. Festival elektronické hudby se konal v areálu De Schorre na spojnici mezi Bruselem a Antverpami a JBL, samozřejmě, nesměli na této třídenní show s téměř 1/2 milionem návštěvníků chybět.
více informací...

JBL Pulse 3: Barevná hudba

23.11.2017
Bezdrátový Bluetooth reproduktor JBL Pulse 3 je voděodolný a nevadí mu ani potopení do vody. Kromě toho samo­zřejmě hraje a navíc nabízí zajímavé světelné efekty, které zajišťují různo­barevné diody, umístěné pod povrchem reproduktoru.
více informací...

Všestranný pomocník v domácnosti? Multifunkční parní čistič Ariete!

22.11.2017
Čeká vás kompletní úklid domácnosti? Pak se určitě připravujete na úmorné leštění, náročné vysávání, složité vytírání, únavné převlékaní i praní. V následujících dnech hodláte domácnost zbavit veškerého prachu, na jehož odstranění nebylo během roku dostatek času ani prostoru.
více informací...

Zvažujete koupi sedvičovače? Podívejte se před tím na náš test

21.11.2017
Je to úžasná přeměna, při níž se obložené pečivo v průběhu minut změní na horkou křupavou dobrotu. V křehkém, napařeném pečivu vyniknou chutě a vůně náplně, a to i tehdy, když ze špajzky vezmete jen to, co zůstalo po víkendu. Horké sousto rozkmitá chuťové buňky a naplní hladový žaludek.
více informací...

JBL Boombox

20.11.2017
JBL nezná hranice extrému. To je vidět, ale hlavně slyšet, u přenosného reproduktoru Boombox, který vás pořádně rozvibruje.
více informací...

Elektrické grily v redakčním testu: Plusy a mínusy nejnověších modelů

15.11.2017
Pomohou v kuchyni, vykouzlí společenskou atmosféru za stolem. Když dojde na tepelnou úpravu čerstvých surovin, elektrické grily jsou jasnou volbou. Stačí jen otočit kolečkem termostatu a horkou plotnu máte připravenou - na lenivou nedělní snídani, ale i pro slavnostní menu rodinné oslavy.
více informací...

Sportovní sluchátka, která nevypadnou

14.11.2017
Dnešní doba si vyžaduje bezdrátové řešení a lidé si začínají zvykat i na používání bezdrátových sluchátek, které se připojují k zařízení pomocí technologie Bluetooth. Volnost při poslechu je pohodlnější a člověk nemusí dbát na polohu smatrphonu. Z tohoto řešení mají největší radost sportovci, kterým nepřekáží kabel a mohou se naplno věnovat svému cvičení. 
více informací...

Klasika v bezdrátovém šatu

13.11.2017
Jde o malé, designem nenápadná šputntová sluchátka, která jsou vzájemně propojená plochým kabelem, oblíbeným hlavně pro schopnost nezamotat se. Díky magnetům na sluchátkách vám při nepoužívání nespadnou. V nabídce jsou klasická sluchátka v černé, modré, šedé či bílé barvě.
více informací...

Připojujeme se také ....

10.11.2017
Už v pondělí vypukne akce "Dny Dopravy Zdarma" pořádané porovnávacím portálem Heureka a spediční firmou DPD, kterou i my využíváme pro doručování zboží k vám. 
více informací...

Jak na notifikace v TomTom hodinkách

09.11.2017
Výrobce TomTom nedávno vydal aktualizaci pro svoje sportovní hodinky s nimiž získáte novou funcionalitu. Mluvíme o notifikacích SMS zpráv a telefonních hovorů na display hodinek. Jen nám to ze začátku nefungovalo. Co je třeba udělat? 
více informací...

Harman Kardon Go + Play je robustní elegán s výrazným zvukem

08.11.2017
Bezdrátový reproduktor Harman Kardon Go + Play ukazuje, jak má vypadat přenosné audio zařízení. Je sice o něco větší, ale na oplátku nabídne dokonalý zvuk.
více informací...

Představujeme Kenwood DNX8170DABS

07.11.2017
Nejnovější model multimediální jednotky DNX8170DABS je jedním z nových druhů navigačních A/V přijímačů, které jsou navržené tak, aby poskytovaly ideální zážitek v autě prostřednictvím technologie Smart Driving. Inteligentní připojení, jako je Apple CarPlay a Android Auto, vám umožňují bezpečně a legálně využívat váš telefon.
více informací...

TEST Harman Kardon Aura Studio 2: UFO s nádechem luxusu a retra

06.11.2017
Harman/Kardon je dobře známý svým zvukem, ale i designem. Je to značka, která patří do vyšší třídy, avšak její kousky se dají sehnat za stále relativně dostupnou cenu. Ať už je to jakýkoliv produkt, spolehnout se můžete, že (nejen) svým designem skutečně zaujme. Výjimkou není ani Aura Studio 2, která přináší futuristický „UFO“ design s nádechem retra.
více informací...

Bezdrátová sluchátka s Bluetooth do 3 500 Kč

03.11.2017
V najnovšom čísle časopisu Stereo & Video otestovali niekoľko bezdrôtových bluetooth slúchadiel do 3.500 Kč. Aj my sme mali v teste zástupcu v podobe JBL E45BT. Pozrite si ako dopadli tieto slúchadla redaktormi, ktorý sú aj v komisii EISA.
více informací...

Recenze AKG N20NC – referenční poslech bez žádného vyrušování

02.11.2017
V létě jsme vám přinesli recenzi sluchátek AKG N20, která nás velmi překvapila především svým skvělým referenčním zvukem, výborným provedením a zajímavým příslušenstvím. Když se mi tedy doma objevil aktualizovaný model, říkal jsem si, co jiného by se dalo na takovýchto sluchátkách zlepšit. Pohled na krabičku na tuto otázku ihned odpověděl. Dnes se tak podíváme na inovovaný model s názvem N20NC, který, jak již název napovídá, disponuje aktivní technologií pro potlačení okolního zvuku.
více informací...

Vše o filtraci vody Laica

31.10.2017
Filtry Laica stejně jako filtry Brita z vody odstraňují vodní kámen, chlór a jeho sloučeniny (např. karcinogenní THM), olovo, měď, rtuť, zinek, některé herbicidy a pesticidy, nepříjemné pachy a zabarvení vody. Odstraněním nežádoucích látek dochází k výraznému zlepšení chuti vody a všech nápojů a jídel z takové vody vyrobených
více informací...

Jak vybrat čističku vzduchu?

30.10.2017
Alergie, prach, plísně. Největší nepřátele našeho zdraví často ani nevidíme. Zatímco dříve stačilo pro osvěžení vzduchu otevřít okno, dnešní koncentrace lidí na jednom místě má negativní efekt na množství alergenů ve vzduchu. Čističky vzduchu ale pomáhají nejen alergikům.
více informací...

Baristi testovali kávovary Ariete

30.10.2017
Ešte minulý týždeň sme navštívili pražiareň kávy značky Ebenica. Tentoraz sme tam neboli za účelom sa oboznamovania, ako sa správne pripravuje káva či postupu praženia kávy, aj keď posledné menované sme tiež videli. Teraz nám baristi mali otestovať kávovary značky Ariete.
více informací...

Sluchátka bez kabelů

27.10.2017
Bezdrátová sluchátka se těší stále větší oblibě a jejich výběr je obrovský. Otestovali jsme pro vás dvě cenové skupiny, takže zjistíte, zda má smysl si připlatit, jestli bude zvuk o tolik lepší a co získáte navíc. Rozdíly tu jsou, ale možná ne tak velké, jak byste čekali.
více informací...

Test parního mopu Ariete 4164 10v1

26.10.2017
Tento měsíc nám doma přistál další parní mop od Ariete k testování a dorazil v tu nejlepší chvíli, protože naší domácností zacloumala střevní chřipka obou dětí. Myslím, že těm, kdo mají malé děti, nemusím popisovat… Kdo si pod tím však nedokáže nic představit – tak věřte, že bylo nutné vyčistit nejen toaletu, ale také třeba vydezinfikovat koberec. O sprchovém koutu a vaně ani nemluvím… :) A tady všude mi parní mop Ariete 10v1 náramně pomohl – a bez chemie.
více informací...

Laica Bodytouch tělesný analyzér a mobilní aplikace

25.10.2017
Dostali jsme možnost testovat smart digitální tělesný analyzér od značky Laica. A proč že je smart? Disponuje totiž Bluetooth technologií, díky které odešlete údaje o Vaší tělesné hmotnosti, procentu tuku, vody a svalů, hmotnosti kostí v těle a indexech BMI a BMR z váhy snadno do Vašeho mobilního telefonu. Princip je jednoduchý, stáhnete si do mobilu aplikaci Laica Bodytouch (která je dostupná na Android a iOS zdarma), aktivujete Bluetooth ve Vašem mobilu a stoupnete si na váhu.
více informací...

Podzimní výstup na Rysy se sportovními hodinkami TomTom

24.10.2017
Na poslední chvíli jsme využili nádherné weekendové podzimí počasí a vyběhli jsme si na Rysy. Nezapomněli jsme si vzít sportovní hodinky TomTom Adventurer. Podívejte se na výstup z hodinek, jak jsme to zvládli. A pochlubte se i vy, zda jste využili poslední sluneční paprsky.
více informací...

Recenze JBL Pulse 3 - hraje všemi barvami

23.10.2017
V dnešní recenzi se podíváme na bezdrátový reproduktor JBL Pulse 3, který musí každého zaujmout na první pohled. Tvarově připomíná reproduktor JBL Flip 4, který jsme tu měli na jaře. Pohled na první obrázek na krabici ovšem jasně ukazuje, co je tahákem tohoto modelu – RGB podsvícení. Pojďme se podívat, jestli Pulse také dobře hraje, nebo tak jen vypadá.
více informací...

TEST JBL Boombox: když chcete ozvučit venkovní (ne)legální párty

20.10.2017
Podzim tohoto roku přinesl brutální reproduktor, který odkazuje na 80. a začátky 90. let, kdy byl boombox povinnou výbavou americké mládeže.
více informací...

RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!

19.10.2017
JBL je v segmentu Bluetooth reproduktorů lídrem už několik let. Jejich odhodlání držet se co nejvyšší kvality zvuku se prohnalo sbad všemi produkty v nabídce. Výjimkou není ani nový JBL Pulse 3.
více informací...

Archiv